HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

” İstanbul Yıldızlar Yüzme Spor Kulübü” Açık Deniz Yüzme ve Master Yüzme Yarışlarına Lisanslı yüzme sporcuları yetiştirmek amacıyla Lisanslı Yüzücüler ve Antrenörlerin birlikteliği ile 13 Ekim 2014 tarihinde kurulmuştur.

10 sporcu ile başladığımız sporcu yetiştirme eğitim faaliyetlerimiz 230 Lisanslı sporcu sayısına ulaşmış olup bu sayıyı daha da üst seviyelere çıkarmak için tüm eğitim kadromuz ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Antrenman Tesislerimiz
Türkiye Yüzme Federasyonu Tozkoparan Havuzu
Türkiye Sutopu Federasyon Ataköy Havuzu
Zeytinburnu UPS Havuzu

 

VİZYONUMUZ

İstanbul Yıldızlar Yüzme Spor Kulübü olarak ; Amatör ruhun heyecanını yitirmeden, girişimci, gelişime açık, alanında nitelikli ve verimli işler üreterek, spor ve egzersiz kültürünü geniş kitlelere yayabilmek. Ülkemize ulusal ve uluslararası organizasyonlarda madalya getirebilecek sporcular yetiştirerek yüzme sporuna katkı sağlamak.

MİSYONUMUZ

Girişimciliğimizi, deneyimlerimizi, yeteneklerimizi ve enerjimizi alanımızda yaptığımız tüm çalışmalar ve organizasyonlar aracılığı ile tarihsel, kültürel ve sosyal paylaşımları arttırarak, toplumuzu oluşturan bireylerin hayatında fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlere katkı sağlayan bir kulüp olmayı hedefliyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Nitelikli ve verimli iş üretmek; Yeniliklere açık, araştıran, sorgulayan değerlendiren, geliştiren bir anlayışta iş üretmek. İnsan Odaklı olmak; İnsan hayatını geliştirmek, sporu ve egzersizi sevdirmek. Gönülden Çalışmak: Şartlar ne olursa olsun hedeflerimize ulaşmak için elimizden gelen gayreti göstermek. Adalet: İşimizde ve ilkelerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket etmek.

KÜNYE

İSTANBUL YILDIZLAR YÜZME SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

Kuruluş : 22.10.2014

Aksaray , Sorguçcu Sk Huzur Ap. No.16/3 Fatih , 34096 / İSTANBUL

Dernek Tescil Sicil No : 34-208/022

Yüzme Tescil Sicil No : 34-0213

Kulüp Başkanı : Mustafa ÖZER

Sayman : Ali Rahim ŞİMŞEK